Шина 6-14 TR 126 66A6/63A8 4PR TT BKT
- тракторний малюнок протектора R-1 (ялинка)
- 4-х шаровий каркас
- максимальні навантаження: 300/272 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплект не входить
- геометричні розміри: Ø 630 мм x 160 мм
Серія шин TR 126 призначена для використання на малогабаритних орних тракторах. Модель адаптована для роботи на мулистих ґрунтах. Протектор складається із високих ґрунтозачіпів особливої форми, які створюють ефективну тягу. При експлуатації на перезволожених ґрунтах протектор не забивається.
Шини 6-14 призначені для встановлення на провідні колеса міні-тракторів корейського та японського виробництва.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Індекс навантаження шини | 66 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 6" |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 4PR |
| Вага | 10 кг |
| Тиск | 200 кПа |
| Ширина профілю | 157 мм |
| Обід | 5JA x14 |
| Об'єм | 0.07 |
| Зовнішній діаметр | 655 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 222 ₴











