Шина 14.9-24 R-1 127А6 8PR TT ARMOUR
- тракторний малюнок протектора R-1 (ялинка)
- альтернативний розмір: 380/85-24
- 8-ми шаровий каркас
- допустиме навантаження: 1760 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплекті
Шини 14.9-24 застосовують для комплектації коліс тракторів та зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armour |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Індекс навантаження шини | 127 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 14.9" |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 8PR |
| Тиск | 180 кПа |
| Обід | W13 x24 |
| Зовнішній діаметр | 1274 мм |
| Ширина профілю | 396 мм |
| Висота ґрунтозачіпа | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 190 ₴



