Шина 7.50-16 F-2 98А6 8PR TT ARMOUR
- три-реберний протектор F-2
- 8-ми шаровий каркас
- допустиме навантаження: 750 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплекті
Шини 7.50-16 з малюнком протектором типу 3-rib призначені для передніх напрямних коліс тракторів, опорних коліс сільськогосподарської техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armour |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Індекс навантаження шини | 98 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 7.50 |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 8PR |
| Тиск | 360 кПа |
| Ширина профілю | 203 мм |
| Глибина протектора | 19 мм |
| Обід | 5.50 х16 |
| Зовнішній діаметр | 808 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴



