Шина 6.00-16 F-2 85А6 6PR TT ARMOUR
- три-реберний протектор F-2
- 6-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 515 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплекті
Шини 6.00-16 з малюнком протектором типу 3-rib призначені для передніх напрямних коліс тракторів, опорних коліс сільськогосподарської техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armour |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Індекс навантаження шини | 85 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 6.00 |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 6PR |
| Тиск | 360 кПа |
| Ширина профілю | 159 мм |
| Глибина протектора | 10 мм |
| Обід | 4.50 E х16 |
| Зовнішній діаметр | 739 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴



