Шина 10.0/75-15.3 Gripking HD 123A8 10PR - Speedways
5 350 ₴
- В наявності
- Код: 000002631
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 10.0/75-15.3 GRIPKING HD 123A8 10PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- малюнок протектора ялинка
- 10-ти шаровий каркас
- альтернативний розмір: 260/75-15.3
- допустиме навантаження: 1550 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 10.0/75-15.3 застосовуються для комплектації коліс сільськогосподарського обладнання:
- сівалки
- плуги
- культиватори
- борони
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | Speedways |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15.3" |
| Ширина шини | 10" |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс навантаження шини | 123 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Норма шарності | 10PR |
| Тиск | 385 кПа |
| Ширина профілю | 267 мм |
| Обід | 9.00 x15.3 |
| Зовнішній діаметр | 780 мм |
| Об'єм | 0.13 |
| Номер | +380993009444 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴









