Шина 10.5/80-18 MPT 131A8 10PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- малюнок протектора ключка (R-4)
- альтернативний розмір: 280/80-18
- 10-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 1950 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 10.5/80-18 використовують на передніх колесах екскаваторах-навантажувачах: JCB 3CX, CAT, Komatsu, Terex та інших аналогічних.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс навантаження шини | 131 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 80 |
| Ширина шини | 10.5" |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 10PR |
| Тиск | 380 кПа |
| Ширина профілю | 267 мм |
| Зовнішній діаметр | 910 мм |
| Обід | 9.00 x18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 240 ₴





