Шина 12-16.5 ROCK MASTER 147A2 14PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- шашковий малюнок протектора
- альтернативний розмір: 320/70-16.5
- 12-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 3075 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Rock Master - модель з поглибленим протектором. Малюнок протектора формують великі та міцні блоки. Використана зносостійка гумова суміш. Товсті боковини з захистом обода запобігають завчасної руйнації шини.
Шини 12-16.5 застосовують на міні-навантажувачах, міні-екскаваторах, екскаваторах-навантажувачах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Індекс навантаження шини | 147 |
| Індекс швидкості | A2 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 12" |
| Норма шарності | 14PR |
| Обід | 9.75 х16.5 |
| Зовнішній діаметр | 855 мм |
| Тиск | 620 кПа |
| Ширина профілю | 325 мм |
| Номер | +380993009444 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴







