Шина 12-16.5 MONSTER L-5 144A8 14PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- скельний малюнок протектора L-5
- альтернативний розмір: 320/70-16.5
- 14-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2765 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Monster - модель спеціально розроблена для важких умов експлуатації. Суцільна маса протектора забезпечує підвищений опір впливу гірських порід і довговічність протектора в суворих умовах експлуатації на скелястих поверхнях, будівельних майданчиках. Протектор стійкий до деформації і порізів і при цьому має рівномірний знос.
Шини 12-16.5 використовують на ковшових навантажувачах типу bobcat.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Індекс навантаження шини | 144 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 12" |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 14PR |
| Тиск | 480 кПа |
| Ширина профілю | 307 мм |
| Обід | 9.75 х16.5 |
| Зовнішній діаметр | 838 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 930 ₴





