
Шина 10-16.5 Rock Master 135A2 12PR - Speedways
7 990 ₴
- В наявності
- Код: 000003099
Шина 10-16.5 Rock Master 135A2 12PR - SpeedwaysВ наявності
7 990 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 10-16.5 ROCK MASTER 135A2 12PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- шашковий малюнок протектора
- альтернативний розмір: 270/65-16.5
- 12-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2180 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Rock Master - модель з поглибленим протектором. Малюнок протектора формують великі та міцні блоки. Використана зносостійка гумова суміш. Товсті боковини з захистом обода запобігають завчасної руйнації шини.
Шини 10-16.5 встановлюють на бобкет та інші міні-навантажувачі з бортовим поворотом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Індекс навантаження шини | 135 |
| Індекс швидкості | A2 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 10" |
| Норма шарності | 12PR |
| Обід | 8.25 x16.5 |
| Зовнішній діаметр | 795 мм |
| Тиск | 520 кПа |
| Ширина профілю | 268 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 990 ₴

