Шина 10-16.5 MONSTER L-5 135A8 12PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- скельний малюнок протектора L-5
- альтернативний розмір: 270/65-16.5
- 12-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2180 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Monster - модель спеціально розроблена для важких умов експлуатації. Суцільна маса протектора забезпечує підвищений опір впливу гірських порід і довговічність протектора в суворих умовах експлуатації на скелястих поверхнях, будівельних майданчиках. Протектор стійкий до деформації і порізів і при цьому має рівномірний знос.
Шини 10-16.5 встановлюють на колеса міні-наватажувачів та міні-екскаваторів з бортовим поворотом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Індекс навантаження шини | 135 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 10" |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 12PR |
| Тиск | 440 кПа |
| Ширина профілю | 259 мм |
| Обід | 8.25 x16.5 |
| Зовнішній діаметр | 798 мм |
| Об'єм | 0.15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 280 ₴










