Шина 6.5/80-15 GRIPKING R-1 86A6 6PR TT SPEEDWAYS (SWT)
- тракторний малюнок протектора R-1 (ялинка)
- 6-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 530 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплект не входить
Шини 6.5/80-15 використовують на опорних або приводних колесах сівалок: Gaspardo, Monosem та іншої сільськогосподарської техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Індекс навантаження шини | 86 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 80 |
| Ширина шини | 6.5" |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 6PR |
| Тиск | 345 кПа |
| Ширина профілю | 163 мм |
| Обід | 5.00 x15 |
| Зовнішній діаметр | 663 мм |
| Об'єм | 0,06 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴












