Шина 5.00-15 GRIPKING 83A6 6PR TT SPEEDWAYS
- тракторний малюнок протектора R-1 (ялинка)
- 6-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 475 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплект не входить
Шини 5.00-15 застосовуються для комплектації коліс сільськогосподарського обладнання: сівалки, сінокосарки, граблі та інше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Індекс навантаження шини | 83 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 5.00 |
| Номер | +380993009444 |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 6PR |
| Тиск | 360 кПа |
| Ширина профілю | 145 мм |
| Обід | 4.00 х15 |
| Об'єм | 0,05 |
| Зовнішній діаметр | 657 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴









