Шина 5.00-15 F-2 82A6 6PR TT SPEEDWAYS
- трьох-реберний протектор F-2
- 6-ти шаровий каркас
- максимальне навантаження: 475 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплект не входить
Модель F-2 глибоко проникає в ґрунт для максимального контролю кермування та мінімального бокового ковзання завдяки високому центральному ребру. Профіль шини створює рівномірний розподіл навантаження. Міцні шари корпусу забезпечують тривалий термін служби та додаткову стійкість до проколів. Ідеально пасує для польового трактора з приводом на 2 колеса, або сільгосптехніки, яка працює на пагорбах, похилих поверхнях.
Шини 5.00-15 з протектором "дві канавки три ребра" використовуються для оснащення передніх направляючих коліс китайських мінітракторів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Індекс навантаження шини | 82 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 5.00 |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 6PR |
| Ширина профілю | 95 мм |
| Обід | 4.00 х15 |
| Об'єм | 0,04 |
| Тиск | 372 кПа |
| Зовнішній діаметр | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴








