Шина 2.75-19 K270 DUAL SPORT 43P 4PR TT KENDA
- протектор шип для бездоріжжя
- для передніх коліс
- 4-х шаровий каркас
- максимальне навантаження: 155 кг
- глибина протектора: 7.0 мм
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплект не входить
K270 Dual Sport чудово підходить для заміни оригінальної трейлової шини. Модель забезпечує ідеальний баланс між плавністю ходу дорогою та відмінним зчепленням на рельєфній, пересіченій місцевістю. Схвалено DOT для використання на дорогах загального призначення. Рекомендований режим експлуатації: 40% бруд та бездоріжжя, 60% траси з твердим покриттям.
Незважаючи на досить агресивний дизайн, мотошина K270 забезпечує гарну пляму контакту для асфальту. Звичайно мотопокришки, які орієнтовані для міської їзди, більш плавні та чіпкі. Kenda використовує склад гумової суміші з великим пробігом, за рахунок чого K270 не схильна до сильного зносу при експлуатації по шосе.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 2.75" |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Індекс швидкості | P |
| Індекс навантаження шини | 43 |
| Призначення | Офроуд/Мотокрос |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 4PR |
| Вага | 2.69 кг |
| Тиск | 230 кПа |
| Ширина профілю | 74 мм |
| Об'єм | 0.02 |
| Зовнішній діаметр | 639 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴




