Шина 8.3-28 TR 135 108A6 8PR TT BKT
- тракторний малюнок протектора R-1 (ялинка)
- 8-ми шаровий каркас
- максимальне навантаження: 1000 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплект не входить
Модель TR 135 характеризується високою тягою, самоочищенням і стійкістю. Каркас шини здатний зберігати форму під високими навантаженнями. Експлуатаційні характеристики дозволяють використовувати шини в найскладніших умовах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Індекс навантаження шини | 108 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 8.3" |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 8PR |
| Тиск | 320 кПа |
| Обід | W7 x28 |
| Зовнішній діаметр | 1104 мм |
| Ширина профілю | 213 мм |
| Висота ґрунтозачіпа | 27.5 мм |
| Об'єм | 0.19 |
| Вага | 23.75 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 600 ₴



