Шина 9.5-16 TDB 120 98A8 8PR TL ASCENSO
- тракторний малюнок протектора R-1 (ялинка)
- 8-ми шаровий каркас
- максимальне навантаження: 750 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шина 9.5-16 використовується на ведучих колесах японських міні-тракторів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Індекс навантаження шини | 98 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 9.5" |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 8PR |
| Тиск | 280 кПа |
| Ширина профілю | 241 мм |
| Обід | 8.00 x16 |
| Зовнішній діаметр | 845 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴



