
Шина 27x8.50-15 Steer Plus HD 106A8 8PR - Speedways
3 650 ₴
- В наявності
- Код: 000003103
Шина 27x8.50-15 Steer Plus HD 106A8 8PR - SpeedwaysВ наявності
3 650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 27x8.50-15 STEER PLUS HD 106A8 8PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- малюнок протектора ключка (R-4)
- альтернативний розмір: 220/65-15
- 8-ми шаровий каркас
- допустиме навантаження: 950 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 27x8.50-15 застосовують на міні-навантажувачах, міні-екскаваторах, екскаваторах-навантажувачах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Індекс навантаження шини | 106 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 8.5" |
| Зовнішній діаметр шини | 27" |
| Норма шарності | 8PR |
| Обід | 7.00 x15 |
| Зовнішній діаметр | 676 мм |
| Тиск | 410 кПа |
| Ширина профілю | 218 мм |
| Номер | +380993009444 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴

