
Шина 23x8.50-12 Steer Plus HD 90A8 6PR - Speedways
2 950 ₴
- В наявності
- Код: 000003102
Шина 23x8.50-12 Steer Plus HD 90A8 6PR - SpeedwaysВ наявності
2 950 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 23x8.50-12 STEER PLUS HD 90A8 6PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- малюнок протектора ключка (R-4)
- альтернативний розмір: 220/60-12
- 6-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 600 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 23x8.50-12 застосовують на міні-навантажувачах, міні-екскаваторах, екскаваторах-навантажувачах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Індекс навантаження шини | 90 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 8.5" |
| Зовнішній діаметр шини | 23" |
| Норма шарності | 6PR |
| Обід | 7.00 x12 |
| Зовнішній діаметр | 584 мм |
| Тиск | 330 кПа |
| Ширина профілю | 216 мм |
| Номер | +380993009444 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴

