
Шина 12-16.5 Rock Plus HD 147A2 14PR - Speedways
11 200 ₴
- В наявності
- Код: 000002665
Шина 12-16.5 Rock Plus HD 147A2 14PR - SpeedwaysВ наявності
11 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 12-16.5 ROCK PLUS HD 147A2 14PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- будівельний малюнок протектора NHS (Non-Highway Service)
- альтернативний розмір: 320/70-16.5
- 14-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 3075 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 12-16.5 застосовують на міні-навантажувачах типу bobcat для використання на будь-якій місцевості
Модель ROCK PLUS HD з діагональною конструкцією каркаса, спеціально розроблена для міні-навантажувачів з бортовим поворотом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Індекс навантаження шини | 147 |
| Індекс швидкості | A2 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 12" |
| Номер | +380993009444 |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 14PR |
| Тиск | 620 кПа |
| Ширина профілю | 320 мм |
| Обід | 9.75 х16.5 |
| Зовнішній діаметр | 840 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 200 ₴

