
Шина 10.00-20 EV-999 146B 16PR - Speedways
12 900 ₴
- В наявності
- Код: 000003101
Шина 10.00-20 EV-999 146B 16PR - SpeedwaysВ наявності
12 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 10.00-20 EV-999 146B 16PR TT SPEEDWAYS (SWT)
- індустріальний малюнок протектора підвищенної прохідності E2
- 16-ти шаровий каркас діагональної конструкції
- допустиме навантаження: 3000 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера та фліпер в комплекті
Шини 10.00-20 із протектором ялинкою застосовують на колісних екскаваторах.
Модель EV-999 розроблена для використання на ковшових екскаваторах на колісному шасі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Індекс навантаження шини | 146 |
| Індекс швидкості | B |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 10.00 |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 16PR |
| Тиск | 760 кПа |
| Обід | 7.50 x20 |
| Зовнішній діаметр | 1075 мм |
| Ширина профілю | 277 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 900 ₴

