
Шина 12.5-18 MPT-007 136A8 12PR - Speedways
11 800 ₴
- В наявності
- Код: 000003097
Шина 12.5-18 MPT-007 136A8 12PR - SpeedwaysВ наявності
11 800 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 12.5-18 MPT-007 136A8 12PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- універсальний малюнок протектора підвищеної прохідності (MPT)
- альтернативний розмір: 340/80-18
- 12-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2240 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 12.5-18 застосовують на телескопічних навантажувачів, самохідних бетонозмішувачів, міні-самоскидів та іншої будівельної техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс навантаження шини | 136 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 12.5" |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 12PR |
| Тиск | 340 кПа |
| Ширина профілю | 325 мм |
| Зовнішній діаметр | 991 мм |
| Обід | 11.00 x18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴

