
Шина 10.5-18 MPT-007 135A8 12PR - Speedways
8 700 ₴
- В наявності
- Код: 000003095
Шина 10.5-18 MPT-007 135A8 12PR - SpeedwaysВ наявності
8 700 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 10.5-18 MPT-007 135A8 12PR TL SPEEDWAYS (SWT)
- універсальний малюнок протектора підвищеної прохідності (MPT)
- альтернативний розмір: 280/80-18
- 12-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2180 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 10.5-18 застосовують на телескопічних навантажувачів, самохідних бетонозмішувачів, міні-самоскидів та іншої будівельної техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс навантаження шини | 135 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 10.5" |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 12PR |
| Тиск | 440 кПа |
| Ширина профілю | 269 мм |
| Зовнішній діаметр | 904 мм |
| Обід | 9.00 x18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 700 ₴

