
Шина 6.00-9 FLB 680 117A5 10PR - Ascenso
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 000003093
Шина 6.00-9 FLB 680 117A5 10PR ТТ ASCENSO
- пневматична, камерна шина на вилковий автонавантажувач
- 10-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 1280 кг
- шинокомплект: камера та стрічка в комплекті
Модель FLB (Forklift Bias) 680 з діагональною конструкцією каркаса, спеціально розроблена для вилкових навантажувачів, що використовуються у складській та промисловій сферах.
Впевнене зчеплення в різних умовах застосування:
Точно розроблений малюнок блоків. Забезпечує сильне зчеплення та контроль напрямку, що є важливим для безпечного керування в різних завданнях переміщення матеріалів.
Виняткова стійкість та вантажопідйомність:
Широкий контакт та оптимальний розподіл навантаження. Широкий профіль протектора підвищує стійкість та вантажопідйомність, ідеально підходить для робіт з вилочним навантажувачем та вантажно-розвантажувальних робіт.
Ефективність у будь-яких умовах:
Універсальна конструкція для використання всередині та зовні приміщень. Забезпечує виняткову продуктивність як при роботі в приміщенні на гладких поверхнях, так і на вулиці на пересіченій місцевості, гарантуючи універсальне використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 9" |
| Індекс навантаження шини | 117 |
| Індекс швидкості | A5 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична (Шинокомплект) |
| Ширина шини | 6.00 |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 10PR |
| Тиск | 850 кПа |
| Обід | 4.00 E x9 |
| Ширина профілю | 160 мм |
| Зовнішній діаметр | 545 мм |
- Ціна: 3 300 ₴

