
Шина 18x7-8 FLB 680 125A5 16PR - Ascenso
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 000003090
Шина 18x7-8 FLB 680 125A5 16PR ТТ ASCENSO
- пневматична, камерна шина на вилковий автонавантажувач
- 16-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 1640 кг
- шинокомплект: камера та стрічка в комплекті
Модель FLB (Forklift Bias) 680 з діагональною конструкцією каркаса, спеціально розроблена для вилкових навантажувачів, що використовуються у складській та промисловій сферах.
Впевнене зчеплення в різних умовах застосування:
Точно розроблений малюнок блоків. Забезпечує сильне зчеплення та контроль напрямку, що є важливим для безпечного керування в різних завданнях переміщення матеріалів.
Виняткова стійкість та вантажопідйомність:
Широкий контакт та оптимальний розподіл навантаження. Широкий профіль протектора підвищує стійкість та вантажопідйомність, ідеально підходить для робіт з вилочним навантажувачем та вантажно-розвантажувальних робіт.
Ефективність у будь-яких умовах:
Універсальна конструкція для використання всередині та зовні приміщень. Забезпечує виняткову продуктивність як при роботі в приміщенні на гладких поверхнях, так і на вулиці на пересіченій місцевості, гарантуючи універсальне використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Індекс навантаження шини | 125 |
| Індекс швидкості | A5 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична (Шинокомплект) |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 16PR |
| Тиск | 1000 кПа |
| Обід | 4.33 R х8 |
| Ширина профілю | 168 мм |
| Зовнішній діаметр | 465 мм |
| Ширина шини | 18x7 |
- Ціна: 3 150 ₴

