
Шина 9.00-20 EXB 380 140B 14PR - Ascenso
13 100 ₴
- В наявності
- Код: 000003086
Шина 9.00-20 EXB 380 140B 14PR - AscensoВ наявності
13 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 9.00-20 EXB 380 140B 14PR TT ASCENSO
- індустріальний малюнок протектора підвищенної прохідності E2
- 14-ти шаровий каркас діагональної конструкції
- допустиме навантаження: 2500 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера та фліпер в комплекті
Шини 9.00-20 із протектором ялинкою застосовують на колісних екскаваторах.
Модель EXB (EXcavator Bias) 380 розроблена для використання на ковшових екскаваторах на колісному шасі.
Чудове зчеплення з ефективністю самоочищення:
Оптимізований кут нахилу грунтозачепа. Забезпечує чудове зчеплення на змішаній місцевості, ефективно видаляючи бруд та сміття, гарантуючи стабільну продуктивність як на сухому, так і на вологому ґрунті.
Ширший малюнок протектора. Забезпечує більшу площу контакту для покращеного контакту з землею, покращуючи баланс та контроль, особливо корисно під час підйому або копання на нерівних поверхнях.
Висока вантажопідйомність та довговічність:
Міцний нейлоновий каркас. Забезпечує структурне посилення для перенесення важких вантажів, одночасно забезпечуючи стійкість до ударів, зменшуючи ймовірність поломки шини під час важких робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Індекс навантаження шини | 140 |
| Індекс швидкості | B |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 9.00 |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 14PR |
| Тиск | 700 кПа |
| Обід | 7.00 х20 |
| Зовнішній діаметр | 1018 мм |
| Ширина профілю | 258 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 100 ₴

