
Шина 8.25-20 EXB 380 133B 14PR - Ascenso
12 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000003084
Шина 8.25-20 EXB 380 133B 14PR - AscensoНемає в наявності
12 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шина 8.25-20 EXB 380 133B 14PR TT ASCENSO
- індустріальний малюнок протектора підвищенної прохідності E2
- 14-ти шаровий каркас діагональної конструкції
- допустиме навантаження: 2060 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера та фліпер в комплекті
Шини 8.25-20 із протектором ялинкою застосовують на колісних екскаваторах.
Модель EXB (EXcavator Bias) 380 розроблена для використання на ковшових екскаваторах на колісному шасі.
Чудове зчеплення з ефективністю самоочищення:
Оптимізований кут нахилу грунтозачепа. Забезпечує чудове зчеплення на змішаній місцевості, ефективно видаляючи бруд та сміття, гарантуючи стабільну продуктивність як на сухому, так і на вологому ґрунті.
Ширший малюнок протектора. Забезпечує більшу площу контакту для покращеного контакту з землею, покращуючи баланс та контроль, особливо корисно під час підйому або копання на нерівних поверхнях.
Висока вантажопідйомність та довговічність:
Міцний нейлоновий каркас. Забезпечує структурне посилення для перенесення важких вантажів, одночасно забезпечуючи стійкість до ударів, зменшуючи ймовірність поломки шини під час важких робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Індекс навантаження шини | 133 |
| Індекс швидкості | B |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 8.25" |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 14PR |
| Тиск | 680 кПа |
| Обід | 6.50 x20 |
| Зовнішній діаметр | 962 мм |
| Ширина профілю | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 100 ₴

