
Шина 12-16.5 SSB 330 145A2 12PR - Ascenso
7 900 ₴
- В наявності
- Код: 000003077
Шина 12-16.5 SSB 330 145A2 12PR - AscensoВ наявності
7 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 12-16.5 SSB 330 145A2 12PR TL ASCENSO
- малюнок протектора ключка (R-4)
- альтернативний розмір: 320/70-16.5
- 12-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2900 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 12-16.5 застосовують на міні-навантажувачах.
Модель SSB (Skid Steer Bias) 330 з діагональною конструкцією каркасу, спеціально розроблена для міні-навантажувачів з бортовим поворотом типу бобкет.
Чудовий контакт і стабільність:
Конструкція з суцільними центральними виступами. Забезпечує широку пляму контакту для покращеної стійкості до поверхні, зменшення вібрацій та забезпечення плавної їзди на змішаних поверхнях, таких як асфальт, гравій та бруд.
Покращене зчеплення на пухких поверхнях:
Конструкція з відкритими плечовими шинами. Максимізує зчеплення на м’яких та нерівних поверхнях, таких як бруд та пухкий гравій, покращуючи продуктивність та контроль на бездоріжжі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Індекс навантаження шини | 145 |
| Індекс швидкості | A2 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 12" |
| Номер | +380993009444 |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 12PR |
| Тиск | 550 кПа |
| Ширина профілю | 307 мм |
| Обід | 9.75 х16.5 |
| Зовнішній діаметр | 831 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴

