Шина 12-16.5 SSB 333 145A2 12PR TL ASCENSO
- будівельний малюнок протектора NHS (Non-Highway Service)
- альтернативний розмір: 320/70-16.5
- 12-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2900 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 12-16.5 застосовують на міні-навантажувачах типу bobcat для використання на будь-якій місцевості
Модель SSB (Skid Steer Bias) 333 з діагональною конструкцією каркаса, спеціально розроблена для міні-навантажувачів з бортовим поворотом.
Чудове зчеплення на нерівних поверхнях:
Висока глибина протектора, широкі грунтозачепи та спеціальний склад гумової суміші. Оптимізовано для використання на твердих та нерівних поверхнях, забезпечуючи чудове зчеплення та продуктивність у складних умовах.
Висока міцність та захист від проколів:
Міцний каркас. Забезпечує виняткову міцність, захищаючи від проколів та інших пошкоджень навіть у складних умовах.
Захист обода та колеса:
Захищає область фланця обода від проколів та пошкоджень колеса, подовжуючи термін служби як шини, так і колеса.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Індекс навантаження шини | 145 |
| Індекс швидкості | A2 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 12" |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 12PR |
| Тиск | 550 кПа |
| Ширина профілю | 318 мм |
| Обід | 9.75 х16.5 |
| Зовнішній діаметр | 835 мм |
- Ціна: 13 100 ₴




