
Шина 11.5/80-15.3 MPB 400 143A8/130A8 18PR - Ascenso
9 700 ₴
- В наявності
- Код: 000003072
Шина 11.5/80-15.3 MPB 400 143A8/130A8 18PR TL ASCENSO
- універсальний малюнок протектора підвищеної прохідності (MPT)
- альтернативний розмір: 300/80-15.3
- 18-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2725/1900 кг
- швидкісний режим: до 40 км/год
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 11.5/80-15.3 застосовують на телескопічних навантажувачів, самохідних бетонозмішувачів, міні-самоскидів та іншої будівельної техніки.
Модель MPB (Multi-Purpose Bias) 400 з діагональною конструкцією каркасу, спеціально розроблена для багатоцільової дорожньо-будівельної та комунальної техніки, що працює в умовах: половину часу на бездоріжжі та м'яких ґрунтах, а іншу половину на твердих дорогах (асфальт, бетон) на досить високих швидкостях.
Плавність ходу та комфорт водіння:
Широкий ґрунтозачіп з більшою площею контакту в центральній частині мінімізує вібрації та забезпечує більш плавне та комфортне водіння як на асфальті, так і на нерівній місцевості.
Надійне зчеплення в будь-яких умовах:
Спеціально розроблений протектор MPT для багатоцільового застосування. Це гібридне рішення, що поєднує в собі найкращі якості сільськогосподарських (ялинка) та вантажних шин. Забезпечує чудове зчеплення на дорогах та бездоріжжі, гарантуючи надійну роботу в польових умовах та на дорожньому покритті при комунальних роботах.
Підвищена структурна міцність:
Посилена конструкція каркаса з жорсткішим компаундом (складом гуми). Витримує високе навантаження та забезпечує стійкість до проколів, а також збільшений термін служби шини навіть у складних умовах експлуатації на різних поверхнях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15.3" |
| Індекс навантаження шини | 143 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 80 |
| Тип шини для спецтехніки | Безкамерна |
| Ширина шини | 11.5" |
| Норма шарності | 18PR |
| Обід | 9.00 x15.3 |
| Тиск | 600 кПа |
| Ширина профілю | 290 мм |
| Зовнішній діаметр | 845 мм |
| Номер | +380993009444 |
- Ціна: 9 700 ₴



