Шина 4.00-16 AS 504 66A8/78A8 4PR TT BKT
- тракторний малюнок протектора R-1 (ялинка)
- 4-х шаровий каркас
- максимальне навантаження: 300/425 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплект не входить
AS 504 - це серія агропромислових шин для техніки, що використовуються для транспортних робіт і обробки грунту. Шини відрізняються винятковими властивостями самоочищення і підвищеним зчепленням з поверхнею, що особливо важливо при русі по вологому грунту.
Шини 4.00-16 застосовують для комплектації коліс сільськогосподарського обладнання: сівалки, сінокосарки, граблі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Індекс навантаження шини | 78 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 4.00 |
| Номер | +380993009444 |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 4PR |
| Тиск | 280 кПа |
| Ширина профілю | 110 мм |
| Обід | 3.00 D x16 |
| Об'єм | 0.03 |
| Вага | 5.15 |
| Зовнішній діаметр | 628 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 515 ₴



