Шина 10.5-18 MPB 400 130G 12PR TL ASCENSO
- універсальний малюнок протектора підвищеної прохідності (MPT)
- альтернативний розмір: 280/80-18
- 12-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 1900 кг
- швидкісний режим: до 90 км/год
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 10.5-18 застосовують на телескопічних навантажувачів, самохідних бетонозмішувачів, міні-самоскидів та іншої будівельної техніки.
Модель MPB (Multi-Purpose Bias) 400 з діагональною конструкцією каркасу, спеціально розроблена для багатоцільової дорожньо-будівельної та комунальної техніки, що працює в умовах: половину часу на бездоріжжі та м'яких ґрунтах, а іншу половину на твердих дорогах (асфальт, бетон) на досить високих швидкостях.
Плавність ходу та комфорт водіння:
Широкий ґрунтозачіп з більшою площею контакту в центральній частині мінімізує вібрації та забезпечує більш плавне та комфортне водіння як на асфальті, так і на нерівній місцевості.
Надійне зчеплення в будь-яких умовах:
Спеціально розроблений протектор MPT для багатоцільового застосування. Це гібридне рішення, що поєднує в собі найкращі якості сільськогосподарських (ялинка) та вантажних шин. Забезпечує чудове зчеплення на дорогах та бездоріжжі, гарантуючи надійну роботу в польових умовах та на дорожньому покритті при комунальних роботах.
Підвищена структурна міцність:
Посилена конструкція каркаса з жорсткішим компаундом (складом гуми). Витримує високе навантаження та забезпечує стійкість до проколів, а також збільшений термін служби шини навіть у складних умовах експлуатації на різних поверхнях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс навантаження шини | 130 |
| Індекс швидкості | G |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 10.5" |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 12PR |
| Тиск | 450 кПа |
| Обід | 9.00 x18 |
| Зовнішній діаметр | 905 мм |
| Ширина профілю | 270 мм |
- Ціна: 9 610 ₴




