Шина 120/100-18 K760 TRAKMASTER 68M TT KENDA
- протектор шип для бездоріжжя
- максимальне навантаження: 315 кг
- глибина протектора 16.5 мм
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплект не входить
K760 TRAKMASTER – універсальна шина для пересіченої місцевості. Схвалений DOT, рекомендований режим експлуатації бруд/дорога – 90/10 %. Вирушайте в поїздку і не бійтеся виходити на дорогу між стежками. Фірмовий склад гумової суміші забезпечує підвищену зносостійкість.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота профілю шини | 100 |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 120 мм |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс швидкості | M |
| Індекс навантаження шини | 68 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5.68 кг |
| Ширина профілю | 134 мм |
| Обід | 3.00 x18 |
| Зовнішній діаметр | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 848 ₴




