Шина 110/100-18 K771 MILLVILLE 64M TT KENDA
- ендуро протектор для м'якого ґрунту
- максимальне навантаження: 280 кг
- глибина протектора: мм
- швидкісний режим: до 130 км/год
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплект не входить
K771 MILLVILLE - це модель шин для мотокросу, призначена для суглинку, м'якого та пухкого ґрунту на твердій основі. Дизайн малюнка протектора спрямований. Завдяки малюнку протектора у формі лопатей, мотопокришка K771 демонструє прекрасне зчеплення при гальмуванні. Велика кількість гострих країв покращує зчеплення на поворотах. Фірмовий склад гумової суміші забезпечує підвищену зносостійкість. Каркас мотошини Кенда виготовлений з легкого матеріалу для зниження маси мотоколеса.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота профілю шини | 100 |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 110 мм |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс швидкості | M |
| Індекс навантаження шини | 64 |
| Призначення | Офроуд/Мотокрос |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5.43 кг |
| Ширина профілю | 127 мм |
| Обід | 2.15 x18 |
| Зовнішній діаметр | 670 мм |
| Тиск | 140 кПа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 575 ₴






