Шина 8.25-15 FLB 680 145A8 14PR ТТ ASCENSO
- пневматична, камерна шина на вилковий автонавантажувач
- 14-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2900 кг (Load/Steer Wheel A5: 3830/3235 кг)
- шинокомплект: камера та стрічка в комплекті
Модель FLB (Forklift Bias) 680 з діагональною конструкцією каркаса, спеціально розроблена для вилкових навантажувачів, що використовуються у складській та промисловій сферах.
Впевнене зчеплення в різних умовах застосування:
Точно розроблений малюнок блоків. Забезпечує сильне зчеплення та контроль напрямку, що є важливим для безпечного керування в різних завданнях переміщення матеріалів.
Виняткова стійкість та вантажопідйомність:
Широкий контакт та оптимальний розподіл навантаження. Широкий профіль протектора підвищує стійкість та вантажопідйомність, ідеально підходить для робіт з вилочним навантажувачем та вантажно-розвантажувальних робіт.
Ефективність у будь-яких умовах:
Універсальна конструкція для використання всередині та зовні приміщень. Забезпечує виняткову продуктивність як при роботі в приміщенні на гладких поверхнях, так і на вулиці на пересіченій місцевості, гарантуючи універсальне використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Індекс навантаження шини | 145 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична (Шинокомплект) |
| Ширина шини | 8.25" |
| Номер | +380993009444 |
| Норма шарності | 14PR |
| Тиск | 800 кПа |
| Обід | 6.50 x15 |
| Ширина профілю | 236 мм |
| Зовнішній діаметр | 847 мм |
| Об'єм | 0.15 |
- Ціна: 9 340 ₴









