Шина 6.5/80-12 IMB 162 80A8/93A8 6PR TL ASCENSO
- тракторний малюнок протектора R-1 (ялинка)
- 6-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 450/650 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
- геометричні розміри: Ø 560 мм x 140 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Індекс навантаження шини | 93 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 80 |
| Ширина шини | 6.50" |
| Норма шарності | 6PR |
| Тиск | 360 кПа |
| Об'єм | 0,05 |
| Зовнішній діаметр | 588 мм |
| Ширина профілю | 163 мм |
| Обід | 5J x12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴








