Шина 8.25-20 NB 38 122B 14PR TT MITAS
- індустріальний малюнок протектора підвищенної прохідності E2
- 14-ти шаровий каркас діагональної конструкції
- допустиме навантаження: 1500 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера та фліпер в комплект не входять
Шини 8.25-20 із протектором ялинкою застосовують на колісних екскаваторах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Індекс навантаження шини | 122 |
| Індекс швидкості | B |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 8.25" |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 14PR |
| Тиск | 675 кПа |
| Ширина профілю | 234 мм |
| Обід | 6.50 x20 |
| Зовнішній діаметр | 970 мм |
| Глибина протектора | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 700 ₴



