Шина 11.00-20 NB 38 148B 16PR TT MITAS
- індустріальний малюнок протектора підвищенної прохідності E2
- 16-ти шаровий каркас діагональної конструкції
- допустиме навантаження: 3150 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера та фліпер в комплект не входять
Шини 11.00-20 із протектором ялинкою застосовують на колісних екскаваторах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Індекс навантаження шини | 148 |
| Індекс швидкості | B |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 11.00 |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 16PR |
| Тиск | 725 кПа |
| Ширина профілю | 291 мм |
| Обід | 8.00 x20 |
| Зовнішній діаметр | 1080 мм |
| Глибина протектора | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 100 ₴



