Шина 10-16.5 SK-05 135A3 10PR TL MITAS
- скельний малюнок протектора L-5
- альтернативний розмір: 270/65-16.5
- 10-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2180 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 10-16.5 застосовують на міні-навантажувачах типу bobcat.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Індекс навантаження шини | 135 |
| Індекс швидкості | A3 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Тип шини для спецтехніки | Безкамерна |
| Ширина шини | 10" |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 10PR |
| Тиск | 500 кПа |
| Ширина профілю | 259 мм |
| Глибина протектора | 35 мм |
| Обід | 8.25 x16.5 |
| Зовнішній діаметр | 805 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 200 ₴



