Шина 8.15-15 FL-08 146A5 14PR TT Mitas
- пневматична камерна шина
- 14-ти шаровий каркас
- максимальне навантаження 3000 кг
- шинокомплект: камера та фліпер в комплекті
Модель FL-08 відрізняється високою насиченістю малюнка протектора. Такий щільний малюнок протектора призначений для роботи у важких умовах в тому числі на грубих поверхнях. Хороша курсова стійкість.
![]() |
Європейський виробник шинної продукції. Головний офіс і основні виробничі потужності розташовані в Чеській Республіці. Mitas є одним з провідних виробників в Європі шин для техніки в сільському господарстві, будівництві та важкої промисловості. Детальніше про компанію Мітас... |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Індекс швидкості | A5 |
| Індекс навантаження шини | 146 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Вид шини | Діагональна |
| Ширина шини | 8.15" |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 14PR |
| Тиск | 1000 кПа |
| Ширина профілю | 216 мм |
| Глибина протектора | 18 мм |
| Обід | 7.0 x15 |
| Зовнішній діаметр | 707 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴




