Шина 7.50-15 KNK50 99А6 8PR TT OZKA
- тракторний малюнок протектора R-1 (ялинка)
- 8-ми шаровий каркас
- допустиме навантаження: 775 кг
- камерна конструкція: TT (Tube Type)
- камера в комплект не входить
- геометричні розміри: Ø 740 мм x 165 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ozka Lastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Індекс навантаження шини | 99 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 7.50 |
| Норма шарності | 8PR |
| Вага | 13.5 кг |
| Обід | 5.50 E x16 |
| Тиск | 360 кПа |
| Зовнішній діаметр | 780 мм |
| Ширина профілю | 205 мм |
| Номер | +380993009444 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴








