Шина 12-16.5 SSB 332 145A2 12PR TL ASCENSO
- скельний малюнок протектора L-5
- альтернативний розмір: 320/70-16.5
- 12-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження: 2900 кг
- безкамерна конструкція: TL (Tubeless)
- камера в комплект не входить
Шини 12-16.5 застосовують на міні-навантажувачах типу bobcat.
Модель SSB (Skid Steer Bias) 332 з діагональною конструкцією каркаса, спеціально розроблена для міні-навантажувачів з бортовим поворотом.
Чудове зчеплення та подовжений термін служби:
Надзвичайно глибокий протектор. Забезпечує виняткове зчеплення в складних умовах, забезпечуючи тривалу продуктивність протягом тривалого часу служби.
Висока стабільність та стійкість до проколів:
Ширші та міцніші блоки. Забезпечує високу стабільність та зменшує ризик проколів, підвищуючи безпеку експлуатації та тривалість безвідмовної роботи.
Підвищена довговічність у важких умовах:
Удосконалений склад протектора. Забезпечує чудову зносостійкість, мінімізуючи вплив суворих умов експлуатації та подовжуючи термін служби шини.
Захист обода та колеса:
Посилений захист обода. Захищає від проколів та пошкодження колеса, забезпечуючи цілісність шини та зменшуючи ризик дорогого ремонту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ascenso |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Індекс навантаження шини | 145 |
| Індекс швидкості | A2 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 12" |
| Користувацькі характеристики | |
| Норма шарності | 12PR |
| Тиск | 550 кПа |
| Ширина профілю | 307 мм |
| Глибина протектора | 40 мм |
| Обід | 9.75 х16.5 |
| Об'єм | 0,17 |
| Зовнішній діаметр | 831 мм |
- Ціна: 12 600 ₴






