Шина 7.50R16 LTA-401 122/120N TL Росава
- радіальна конструкція каркасу
- універсальний всесезонний малюнок протектора
- допустиме навантаження до 1500 кг
- допустимий швидкісний режим до 140 км/год
- безкамерна, камера та фліпер в комплект не входить
- геометричні Размери: зовнішній Ø 790 мм, ширина по протектору 170 мм
Модель LTA-401 демонструє високі тягові ти зчіпні властивості з ефективним відведенням тепла із зони контакту з поверхнею. Відмінне поєднання високих експлуатаційних якостей забезпечує менший знос, економію палива і безпеку руху.
При розробці моделі LTA-401 використовувався новий підхід в розрахунку конструкції каркаса із застосуванням сучасного програмного забезпечення. Навантаження передається з осей транспортного засобу та рівномірно розподіляється в поперечному і поздовжньому напрямку. Це дозволяє застосовувати шину універсально: на провідних та кермівних колесах.
Малюнок протектора містить елементи завдяки яким шина зберігає зчіпні властивості при гальмуванні і маневруванні в складних погодних умовах: дощ, сніг, сльота.

Високе тягове зусилля і низький опір коченню забезпечує великий термін експлуатації шини і низьку вартість пробігу в розрахунку на 1 км. Поліпшеному теплоотводу і рівномірному розподілу Давлениеу в зоні контакту з дорожнім полотном сприяє радіальна конструкція каркаса шини із застосуванням металокордного брекера. Завдяки цьому протектор шини зношується менше.
Застосування шини 7.50R16 LTA-401
Вантажна шина 7.50R16 використовується для установки на колеса середньо і малотоннажних вантажних автомобілів Tata (ТАТА) і китайських вантажівок JAC (Джак), Foton (Фотон), FAW (ФАВ), міських автобусів малої місткості. Підходить для вантажівок і автобусів моделей:
- ТАТА-613
- FAW-1051
- FOTON 1089
- JAC-1061
- HYNDAI HD-65, HD-72, HD-78
- автобусы YOUYI ZGT-6710, ZGT-6790
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Росава |
| Країна виробник | Україна |
| Індекс навантаження шини | 122/120 |
| Індекс швидкості | N |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Ширина шини | 7.50 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Обід | 6.00 x16 |
| Глибина протектора | 11 мм |
| Тиск | 675 кПа |
| Ширина профілю | 220 мм |
| Об'єм | 0,11 |
| Серія | 1 сорт |
| Зовнішній діаметр | 800 мм |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
- Ціна: Ціну уточнюйте








