Шина 6.45-13 (165-13) M-145 78Р Rosava
| Модель | Розмір | Індекс навантаження | Індекс швидкості | Малюнок протектора |
| M-145 | 6.45-13 (165-13) | 78 (425 кг) | Р (150 км/рік) | дорожній |
- діагональна конструкція
- дорожній універсальний протектор
- камера 13-02 в комплекті
- округлений профіль бігової частини
- міцні боковини стійкі до ударів та нерівностей на дорозі
Шину М-145 6.45-13 з шосейним малюнком протектора встановлюють на легкові авто:
- Москвич 2140
- Москвич 412
М-145 - шина повнопрофільна зі зовнішнім діаметром 610 мм, підійде для використання на причепах.
інші моделі шини 6.45-13 (165-13)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Росава |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Індекс навантаження шини | 78 |
| Індекс швидкості | P |
| Висота профілю шини | 80 |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Ширина шини | 165 мм |
| Тип | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Норма шарності | 4PR |
| Вага | 10 кг |
| Ширина профілю | 167 мм |
| Обід | 4.5 J x13 |
| Об'єм | 0,062 |
| Тиск | 210 кПа |
| Зовнішній діаметр | 610 мм |
| Призначення | Легкові |
| Вид шини | Діагональна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 112 ₴





